CZ en sk facebook

Kariéra

Elektrikář, elektromechanik

Náplň práce:

  • výroba a montáž elektrických rozvaděčů M a R, čtení el. schémat,
  • zaměření na slaboproud
  • údržba elektro ve výrobním provozu

Požadujeme:

  • SOU vzdělání zaměření na slaboproud a elektrotechniku
  • nutná praxe min. 5 let
  • praxe ve výrobním provozu výhodou
  • schopnost rychle se domluvit a dokázat rozhodnout
  • elektr. vyhláška 50 paragraf 6 – nutnost

Dále nabízíme:

  • stravenky
  • týmové aktivity pro zaměstnance
  • podporu dětských kroužků zaměstnanců formou výrobků
  • mimořádné pololetní prémie při pozitivním vývoji tržeb
  • růst hodinové sazby s růstem dovedností pracovníka
  • možnost profesního růstu
  • možnost nákupu zvýhodněných snacků v jídelním automatu

Nástup možný ihned nebo dle dohody.

V případě zájmu o konkrétní či jinou pozici, vyplňte prosím formulář níže

Povolené typy souborů: pdf, doc, docx, xls, xlsx, txt, jpg.
Max. velkost souboru 5 MB.