CZ en sk facebook

Free Style

free_style_brambora1Lahodná svačinka kdykoliv během dne s novinkou Free Style

I vy si rádi v průběhu dne pochutnáte na něčem křupavém? Ať už v práci nebo doma pod tlakem povinností často sáhneme po nezdravých sladkostech či chipsech. Nesprávné stravování se přitom odráží na celém fungování organismu a našem zdravotním stavu. Nové Free Style Pečené brambory s kmínem jsou alternativou zdravého chroupání s lahodnou chutí. Praktické balení obsahuje méně než 1% doporučeného denního příjmu tuku a až 97% bramborové složky. Tak si můžete vychutnat nové Free Style kdykoliv během dne bez obav o svou linii.

Oblíbená chuť Čechů
Dopřejte si zdravou a chutnou novinku Free Style Pečené brambory s kmínem a pochutnejte si během dne bez výčitek. Jemné pufované chlebíčky totiž neobsahují žádné další přidávané tuky. Navíc se v nich snoubí dvě oblíbené chutě Čechů - brambory a kmín.

Free Style kdekoliv a kdykoliv
Díky praktickému balení můžete mít své oblíbené pufované chlebíčky s sebou vždy, když vás přepadne pocit hladu. Vychutnejte si je kdykoliv a kdekoliv během dne:
• V práci - někdy zapomeneme na snídani, jindy obědváme příliš pozdě. Svůj balíček Free Style můžete mít v zásuvce pracovního stolu. Když vám zakručí v břiše, vychutnejte si svou křupavou porci a zažeňte hlad.
• V pohodlí domova - lehká svačinka? Novými Free Style můžete nahradit večerní mísu slaných a mastných křupek nebo chipsů. Pozvěte přátele a překvapte je nabídkou, které nikdo neodolá.
• Na cestách - ať už jako první pomoc proti pocitu hladu v kabelce nebo jako křupavá dobrota v přihrádce cestovní tašky. Své Free Style Pečené brambory s kmínem na cestách jistě oceníte.

{yoogallery src=[/images/stories/aktuality/freestyle] width=[150] height=[100]}